Load image

+420 602 726 641    Adamkristof@seznam.cz

Ocenění

Přiznané tituly
  Český junior šampion,    Český šampion,    Český grandšampion,    Šampion ČMKU,    Šampion Ukrajiny,    Grandšampion Ukrajiny
  Šampion Černé Hory,    Grandšampion Černé Hory,    Šampion Kosova,    Grandšampion Kosova,    Šampion Albánie
  Grandšampion Albánie,    Šampion Balkánu,    Polský šampion,    Šampion Litvy,    Šampion Lotyšska,    Šampion Slovenska
  Klubový šampion MSKCHPL

Datum Výstava Místo Třída Rozhodčí Hodnocení
30.04.2022 MV Babimost Babimost Šampionů Anna Rogowska V1, CAC, CACIB, BOB
03.04.2022 SpringDuoNitra CACIB Nitra Šampionů Piskay Vladimír V1, CAC, CACIB, BOB
02.04.2022 SpringDuoNitra CACIB Nitra Šampionů Vondrouš Otakar V1, CAC, CACIB, BOB
13.03.2022 MV CACIB Riga 2022 Riga Šampionů Carsten Birk V1, CAC, Res. CACIB
06.03.2022 MV Vilnius Cup 22 Vilnius Šampionů Ramuné Kazlauskaité V1, CAC, CACIB, BOS
05.03.2022 MV Litevský vítěz 22 Vilnius Šampionů Audroné Babianskiené V2
04.03.2022 MV Vilnius Spring 22 Vilnius Šampionů Tanya Ahlman-Stockmari V1, CAC, CACIB, BOS
13.02.2022 XXV. MVP Katowice Katowice Šampionů Sylviane Tompousky V1, CAC, Res. CACIB
30.12.2021 FCI European Dog Show 2021 Budapešť Šampionů Mária Kerekes V
28.12.2021 Grand Prix Winner Show 2021 Budapešť Šampionů Balogh Katalin V2, Res. CAC
03.12.2021 President Cup 2021 - CACIB 2 Tirana Šampionů Franco Gatti V1, CAC, Res. CACIB
03.12.2021 President Cup 2021 - CAC 2 Tirana Šampionů Vibor Jezek V1, CAC, BOB
02.12.2021 President Cup 2021 - CAC 1 Tirana Šampionů Denis Kuzelj V1, CAC, BOB
02.12.2021 President Cup 2021 - CACIB 1 Tirana Šampionů Miodraq Vretenic V1, CAC, CACIB, BOB
01.12.2021 CACIB Prishtina 2021 Poppins Cup Prishtina Šampionů Drin Zhaveli V1, CAC, CACIB, BOB
01.12.2021 CAC Prishtina 2021 Poppins Cup Prishtina Šampionů Defrim Decani V1, CAC, BOB
30.11.2021 CACIB Prishtina 2021 Poppins Cup Prishtina Šampionů Muhamet Nikqi V1, CAC, CACIB, BOB
28.11.2021 MV CACIB Čanj 2 Čanj Šampionů Maja Ivović-Vrcelj V1, CAC, CACIB, BOB
27.11.2021 MV CACIB Čanj 1 Čanj Šampionů Ištvan Orčik V1, CAC, CACIB, BOB
14.11.2021 MV Poznaň - Polský vítěz 2021 Poznaň Šampionů Petr Řehánek V1, CAC, CACIB, BOB
13.11.2021 MV CACIB Poznaň Poznaň Šampionů Iwona Matuszewska V2, Res. CACIB
06.11.2021 NV Hlubčice Hlubčice Šampionů Pawel Osak V1, CAC
31.10.2021 MV Danube CACIB Bratislava Šampionů Milan Bíroš V1, CAC, CACIB, BOB
30.10.2021 MV Danube CACIB Bratislava Šampionů Csaba Pettkó V2, Res. CAC
29.10.2021 MV Danube CACIB Bratislava Šampionů Boris Špoljarič V2, Res. CAC
28.10.2021 Krajská Halloweenská výstava Kelč Vítězů Miroslav Václavík V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
17.10.2021 MV psů Podzimní Lvov Lvov Šampionů Viktoras Avtuško V1, CAC, CACIB, BOB
16.10.2021 MV psů Podzimní Lvov Lvov Šampionů Natalia Korneeva V1, CAC, CACIB, BOB, BIG
03.10.2021 Světová SV Leonbergerů Brno Šampionů Milan Plundra V
02.10.2021 Světová výstava psů 2021 Brno Šampionů Willi Güllix V
29.09.2021 MV psů Brněnka Brno Šampionů MVDr. Vladimír Piskay V2, Res. CAC
26.09.2021 Nitra triple shows - CACIB Nitra Šampionů Boroš Djevi Danijel V1, CAC, CACIB, BOB
25.09.2021 Nitra triple shows - CACIB Nitra Šampionů Vladimír Piskay V2, Res. CAC
24.09.2021 Nitra triple shows - CACIB Nitra Šampionů Tibor Havelka V2, Res. CAC
19.09.2021 XXIV. Krajská Hornoslezská výstava Dolní Benešov Vítězů Andrzej Kot V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
18.09.2021 Speciální výstava SLK Stupava Šampionů Renata Cepková V4
12.09.2021 Klubová výstava MSKCHPL Podmitrov Vítězů Edita Jelínková Hrdličková V3
11.09.2021 Klubová výstava MSKCHPL Podmitrov Vítězů Martina Kučerová V1, CAC, Klubový vítěz, BOB
05.09.2021 NV Floracanis Olomouc Olomouc Vítězů Tibor Havelka V1, CAC
28.08.2021 MV psů Rybnik-Kamieň Rybnik-Kamieň Šampionů Boguslaw Chmiel V1, CAC, CACIB, BOB
22.08.2021 20. Brněnská krajská výstava Brno Vítězů Petr Řehánek V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
15.08.2021 MV - DUO CACIB Brno Brno Šampionů Boguslaw Chmiel V1, CAC, CACIB, BOS
14.08.2021 MV - DUO CACIB Brno Brno Šampionů Cepková Renata V2, Res. CAC, Res. CACIB
13.08.2021 Oblastní výstava psů Kelč Kelč Vítězů Edita Jelínková Hrdličková V1, Vítěz třídy, Obl. vítěz, Vítěz FCI 2
30.07.2021 XXXIX. MV psů Opole Opole Šampionů Sebastian Harnik V1, CAC
24.07.2021 MV psů Częstochowa Częstochowa Šampionů Anna Rogowska V1, CAC, Res. CACIB
11.07.2021 Oblastní Náměšťská výstava psů Náměšť na Hané Vítězů Olga Dolejšová V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
27.06.2021 Intercanis Brno Brno Šampionů Petr Řehánek V1, CAC, CACIB, BOB
06.06.2021 MV psů Brno - Špilberka Brno Šampionů Edita Jelínková Hrdličková V1, CAC, CACIB, BOS
05.06.2021 Speciální výstava MSKCHPL Podmitrov Vítězů Karel Hořák V1, CAC
04.06.2021 XVI. Brněnská národní výstava Brno Vítězů Antonín Karban V1, CAC
27.09.2020 Speciální výstava KCHL Náměšť na Hané Vítězů MVDr. Vladimír Piskay V1, CAC, BOB
13.09.2020 Národní výstava psů Ostrava Brno Vítězů Ing. Eva Zatyko Mayerová V1, CAC, NV, BOB
06.09.2020 NV Floracanis Olomouc Olomouc Vítězů Václavík Miroslav V1, CAC, NV, BOB
05.09.2020 Klubová výstava MSKCHPL Nová Živohošť Vítězů Fairaislová Lenka V4
09.02.2020 XXIV. Expo Silesia Katowice Mezitřída Kaźmierski Andrzej V2
12.01.2020 XV. Brněnská národní výstava Brno Mezitřída MVDr. Matakovič Bojan V1, CAC
18.10.2019 MV IHA České Budějovice České Budějovice Mezitřída Václavík Miroslav V1, CAC, Res. CACIB
8.9.2019 NV Floracanis Olomouc Olomouc Mezitřída Simon Oliver V1, CAC
7.9.2019 Speciální výstava Leonbergerů Zubří Mezitřída Kučerová Martina V1, CAC, ČKŠ
1.9.2019 Brněnská krajská výstava Brno Mezitřída Ing. Jančík Leoš V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
25.8.2019 MV - Interdog Bohemia - CACIB Mladá Boleslav Mezitřída Vladimir Shiyan V1, CAC
12.5.2019 Klubová výstava MSKCHPL Zubří Mladých MVDr. Šimek František V1, CAJC, BOJ
11.5.2019 Klubová výstava MSKCHPL Zubří Mladých Cepková Renata V3
7.4.2019 Národní výstava psů Ostrava Ostrava Mladých Václavík Miroslav V1, CAJC, BOJ
2.2.2019 MV - DUO CACIB Brno Brno Mladých Vondrouš Otakar V1, CAJC, BOJ
13.1.2019 Hanácká Národní výstava Brno Mladých Řehánek Petr V1, CAJC
29.9.2018 Džbán - 17. Oblastní výstava psů Praha Dorost Řehánek Petr VN1, Nejlepší dorost