Load image

+420 602 726 641    Adamkristof@seznam.cz

Zoo běh, epizoda 10

V období 24. 3. - 5. 4. byla možnost účastnit se seriálu virtuálních závodů, kterými podporujeme zvířátka ze zoo. Pro desátou epizodu byla vybrána Zoo Hluboká konkrétně tedy pro medvědy. Protože Andy je taky takový medvěd takže nešlo se nepřihlásit a alespoň trošičku podpořit zvířátka ze zoo v této nelehké době. Přihlásili jsme se do závodu canicrossový závod na 2 km. Bohužel Andy nepochopil, že tento běh je sice virtuální ale běží se i tak na čas a není prostor pro neustále očuchávání a značkování všech stromečku a keřů v lese. Nakonec z toho bylo celkové 134. místo.

Na účet ZOO Hluboká díky tomuto závodu putovalo na jejich účet 302 670 Kč, kteří tuto částku využijí na krmivo pro zvířátka.

Budete-li chtít zúčastnit se také dalšího závodu který startuje od 23.4.2021 stačí se zaregistrovat na stránkách https://www.behamespolu.cz/ a držet se instrukcí. Tentokrát se poběží pro lví rodinu a kočkovité šelmy Bioparku Štít.

Co je to virtuální závod


Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh běhu a skutečně jej poběžíš. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, které si odběhneš svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek.

Foto:


Andy Leon Eperies - Zoo běh, epizoda 10, slavíme s medvědy
Andy Leon Eperies - Zoo běh, epizoda 10, slavíme s medvědy
Andy Leon Eperies - Zoo běh, epizoda 10, slavíme s medvědy