Load image

+420 602 726 641    Adamkristof@seznam.cz

Běh pro útulky v Opavě, 4. ročník

Stejně jako minulý rok jsme se s Andym v neděli 20.9.2020 zúčastnili 4. ročníku Běhu pro útulky, který se konal v Opavě. Byly připravené 2 trasy – běžecká na 5 km a pěší na 2 km pro ty, kteří se chtějí projít sady. Běh je bez měření času, neběží se o vítězství, nejsou připravené stupně vítězů. Na programu bylo dále vystoupení Aerial Cabaret, workshop na šálách pro děti, vystoupení Circus Dance Studio.
Zároveň jsme Moravskoslezskému spolku na ochranu zvířat věnovali Andyho výhry na výstavách konkrétně tedy: 6 kg granulí, masovou konzervu a několik pamlsků.

Běhejme a pomáhejme útulkům je charitativní projekt, který pomáhá opuštěným zvířatům v útulcích po celé České republice. Za 7 let se podařilo vybrat 2,1 milionů Kč a pomohlo se 76 útulkům.

Cílem akce je užít si krásné odpoledne s rodinou, přáteli a psy, zasportovat si a společně udělat dobrou věc, přispět na zvířata, která se nemají tak dobře jako ty naše u nás doma. Vybere se zajímavá částka a hlavně lidem, co takové spolky provozují, se dodá podpora a motivace do další práce.

Foto:


Andy Leon Eperies - Běh pro útulky v Opavě, 4. ročník
Andy Leon Eperies - Běh pro útulky v Opavě, 4. ročník
Andy Leon Eperies - Běh pro útulky v Opavě, 4. ročník